Future CHOICE - letní škola

Jmenuji se Veronika Blablová a jsem projektovou koordinátorkou iniciativy Future CHOICE, která vznikla v rámci Asociace pro mezinárodní otázky (AMO). AMO je předním think-tankem v oblasti mezinárodních vztahů s dlouhodobou tradicí organizace vzdělávacích programů o mezinárodních záležitostech.

Chtěla bych se na vás obrátit s laskavou žádostí o sdílení příležitosti účastnit se naší letní školy s Vašimi kolegy a studenty.

V květnu 2022 pořádáme mezinárodní letní školu „Untangling EU-China relations“, která se uskuteční v Kutné Hoře. Jedná se o jedinečnou příležitost pro postdoktory, doktorandy a pokročilé studenty magisterského studia se zájmem o současné dění v Číně. Účastníci se mohou těšit na exkluzivní přednášky odborníků, poutavé simulace summitů mezi EU a Čínou a příležitosti k networkingu. Kromě toho nabízíme také omezené množství stipendií, která se vztahují i na účastníky z České republiky. Více informací, včetně podrobností pro podání přihlášky, naleznete na našich webových stránkách a na přiloženém plakátu.

Letní škola se uskuteční v rámci Iniciativy Future CHOICE, která se zaměřuje na podporu nové generace expertů na Čínu ve střední a východní Evropě (CEE). Tento program organizuje AMO v rámci projektu China Observers in Central and Eastern Europe (CHOICE), který představuje jedinečnou platformu poskytující příležitosti pro výměnu informací a výzkum čínské zahraniční politiky v regionu střední a východní Evropy. Future CHOICE také nabízí možnost publikovat články na webu CHOICE a organizuje sérii mentorských setkání zaměřených na rozvoj měkkých dovedností mladých odborníků.