POZVÁNKA: Seminář "Technologie a hodnoty. Jaká bude budoucnost dezinformační éry?"

POZVÁNKA: Seminář "Technologie a hodnoty. Jaká bude budoucnost dezinformační éry?"

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář s názvem „Technologie a hodnoty. Jaká bude budoucnost dezinformační éry?", který se uskuteční ve středu 4. května 2022 v čase 17:00 – 20:30 v Galerii Kavárny Louvre (Národní 22, Praha 1).

 

Ve dvou tematických blocích - Současnost a budoucnost digitálních modelů a Bezpečnost informačního prostoru v době války na Ukrajině se budeme věnovat nejen technologickému kontextu, ale především aktuální situaci hybridní války vedené na pozadí reálného válečného konfliktu.

 

V příloze naleznete kompletní program. Na akci mimo jiné vystoupí bývalý prezident Estonska Toomas Hendrik Ilves, nebo autorka publikací na téma „informační válka“ Alexandra Alvarová. Seminář bude moderovat redaktorka Seznam Zprávy Marie Bastlová.

 

Na diskuzní seminář se můžete přihlásit prostřednictvím online registračního formulářea to nejpozději do pondělí 2. května, 10:00.

 

Akce bude probíhat v češtině a angličtině, simultánní tlumočení bude na místě zajištěno. Seminář organizuje Institut pro křesťansko-demokratickou politiku ve spolupráci s Wilfried Martens Centre for European Studies.

 

Program naleznete zde.