Stipendia Česko-německého fondu budoucnosti

stipendium

Stipendia Česko-německého fondu budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti vypisuje na akademický rok 2019/20 pro české a německé studenty 8 stipendií ke studijnímu pobytu v sousedním státu. Nabídka stipendií se týká výlučně studentů, kteří chtějí během studia absolvovat jedno nebo dvousemestrální studijní pobyty pobyt v sousedním státu.

Stipendium se neuděluje těm, kdo v sousedním státu právě absolvoval jiný studijní pobyt. Je vyloučena dvojí stipendijní podpora, tj. současné pobírání dalšího stipendia. Stipendia jsou určena na jeden nebo na dva semestry, počínaje zimním semestrem.

O stipendium se mohou ucházet studenti Bc., Mgr. studia i doktorandi všech semestrů humanitních a společenskovědných oborů.  Uzávěrka pro příjem žádostí o stipendium Fondu budoucnosti pro akademický rok 2019/2020 je 31. ledna 2019. Podrobné informace zde