Call for papers - časopis Sacra

Recenzovaný religionistický časopis Sacra, který je vydáván při Masarykově univerzitě, poskytuje prostor pro publikaci zejména studentských výzkumných výstupů a dalších textů spadajících do zřizovaných rubrik. Připravované tematické číslo 2/2023 „Opium, baldachýn, utopie či vysvobození: Náboženství, moc a politické uspořádání společnosti“, jak už název napovídá, zasahuje do mnoha problematik a oblastí zkoumání.

Z důvodu dosavadního nedostatku zájmu o publikování nově posouváme termíny přijímání příspěvků na 31. 3. 2023 v případě studií a 30. 4. 2023 v případě ostatních příspěvků, které lze zasílat na casopissacra@gmail.com, všechny informace se nachází i na našich stránkách www.sacra.cz. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku.