Placená stáž v Evropském parlamentu - nabídka pro studenty

Vážení studenti, máte zájem seznámit se zblízka s prostředím Evropského parlamentu? Účastnit se jednání o důležitých politických otázkách a poodhalit zákulisí každodenní práce europoslance? Přihlaste se do výběrového řízení na post stážisty/ky v bruselské kanceláři europoslance Tomáše Zdechovského na jedno z těchto období (preferované období zmiňte v emailové komunikaci):

- 18. dubna 2022 až 15. července 2022,

- 29. srpna 2022 až 16. prosince 2022.

Požadavky:

- ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň titul Bc.)

- velmi dobrá úroveň angličtiny (ústně i písemně), znalost francouzštiny výhodou

- výzkumné a analytické schopnosti- komunikační a organizační dovednosti

- proaktivnost, samostatnost a flexibilitu.

Stáž je placená. Vaším hlavním úkolem bude sledování práce relevantních parlamentních výborů, organizační podpora pracovních aktivit poslance Evropského parlamentu a jeho týmu či komunikace s médii a veřejností. Své životopisy a motivační dopisy v českém i anglickém jazyce zašlete nejpozději do 22. února 2022 na emailovou adresu sabina.vanderlande@europarl.europa.eu.Nezapomeňte napsat, proč Vás stáž v kanceláři Tomáše Zdechovského zajímá a co od ní očekáváte! Zkušenosti stážistů najdete tady - https://www.zdechovsky.eu/staze.