Politologie v pohybu: Mladá generace, nové příběhy

Letošní již osmý ročník konference se uskuteční ve čtvrtek 8. 2. 2024 v posluchárně Václava Havla na Katedře politologie a evropských studií, Křížkovského 12.

CALL FOR ABSTRACTS!

Deadline zasílání abstraktů je 5. ledna 2024.

Abstrakty zasílejte na email: david.broul@upol.cz.

Kdo se může zúčastnit?

Své příspěvky zde mohou přednést studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů politologie či příbuzných oborů z ČR a zahraničí (pravidelně se účastní studenti slovenských univerzit). Vítány jsou příspěvky všech druhů reflektující rozmanité aspekty domácí či zahraniční politiky, působení národních, nadnárodních a mezinárodních organizací nebo obecné a komparativní politologie jako takové. Autoři mohou vycházet ze zadání svých bakalářských či diplomových prací, nebo z již obhájených prací, případně i z jiných výzkumů, na jejichž realizaci se podílejí či podíleli.

Co tím získám?

Účastníci získají zpětnou vazbu ke svým výzkumům či diplomovým a disertačním pracím nejen od kolegů-studentů, ale i od odborníků v oblasti komparativní politologie, politické komunikace a marketingu, české národní i lokální politiky, evropských studií, mezinárodních vztahů atd. Nadto mají šanci seznámit se s olomouckým (nejen) akademickým prostředím a novými kolegy, procvičit prezentační dovednosti a vyzkoušet si, jak to chodí na profesionální odborné konferenci.

Pro účastníky akce je zajištěn doprovodný program a strava.

Těšíme se vaši účast!